Barion Pixel

Értékesítő álláslehetőség

Cégünk a Forex Kft , Óbudán, Kaszásdülő lakótelep mellett levő akkumulátor és motorolaj nagy és kiskereskedés. (Kiscsikós köz). Cégünk családi vállalkozás 20 alkalmazottal.

Kollégát keresünk , kiszámítható, nyugalmas ,hosszú távú munkalehetőséget ajánlva.

A feladatok:

XADO  márkájú motorolajok adalékok  és akkumulátorok viszonteladói hálózat bővítése. Partnereink az autószervízek, motorolaj boltok,  sok gépkocsival rendelkező cégek.

Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás.

Mindehhez nagyfokú szabadságot és önállóságot biztosítunk.  Előny, hogy ha esetleg van eben a szegmensben némi tapasztalata.

Konkértan amit csinálni kell:

  • Új potenciálális partnerek felkutatása, kiválasztása és velük  történő kapcsolatfelvétel (autósbolt, szervíz, akkumulátor bolt, autó márkakereskedés , illetve nagy flottával rendelkező cégek )
  • Termékeink (akkumulátorok, motorolajok , adalékok ) bemutatása és annak felmérése, hogy mely termék az aminek értékesítése előnyökkel járna a leendő partner részére.
  • Kiszállítási , rendelési rendszerünk ismertetése, bemutatása.
  • Később a partnerekkel történő kapcsolattartás és forgalmi adataik figyelése. Új információk eljuttatása, fejlődésük támogatása.
  • Induláskor egy meglévő partnerportfólió is rendelkezésre ál.
  • Fontos , hogy ismerd – vagy legalábbis képes legyél megtanulni – a termékekkel kapcsolatos műszaki részleteket . (Akku , olaj)
  • Fontos, hogy ne érezd magad kínosan, ha egy új ceggel fel kell venni  a kapcsolatot és ott megjelenni
  • Fontos , hogy együtt tudj dolgozni a cég többi kollégájával. Ne keresd a konfliktust, ne mérgezd a hangulatot.. Ez a talán a legfontosabb.
  • Fontos, hogy legyen jogosítványod.
  • Előny , ha már dolgoztál ezen a szakterületen eseteleg autóalkatrészes cégnél – de ez nem alapkövetelmény.

Jelenleg 2 értékesítő / üzletkötő kollégánk van. A rendelésfelvétel, fuvarozás, számlázás, nem a feladat része, azt a cég többi kollégája elvégzi.

A konkrét cél az, hogy a viszonteladói hálózat bővüljön és a viszonteladókkal történő kapcsolattartás magas színvonalú legyen.

A termékekről annyit szeretnék elmondani, hogy alapvetően elég sikeres termékek , nem okoz gondot az értékesítésük, legalábbis az eddigi tapasztalat alapján.  Ha jobban érdekli, akkor a XADO.hu oldalon talál szakmai információt.

Munkaidő: H-P 8:00-16:45 , Péntek, 8:00- 15:00  (pénteken  14:30 kor zárunk, ha nincs egyéb tennivaló, akkor pénteken általában 14:30 kor haza is szoktunk menni)

Túlóra nincs. Hétvégi munka nincs.

Fizetés:   Ebben kellene majd megállapodni , mi nyitottak vagyunk bármilyen konstrukcióra . Főleg értékesítési sikerek esetén nagyobb a mozgásterünk.

A munka stresszmentes, a munkakörülmények barátságosak és kiszámíthatóak. Ennek is köszönhető, hogy kollégáink átlagosan 10 -15 éve dolgoznak a cégünknél.
Senki nem hagyta el a céget belső problémák, konfliktusok, munkakörülmények miatt. Ezért , gondolom nyugodtan állíthatom, hogy jó munkahely vagyunk, ahol megbecsülik a munkatársakat.

Olyan kollégát keresünk, aki családi vállalkozásunkban megbecsülné ezt a lehetőséget.
jelentkezés:szilard@forex.hu

KOSÁR